Nabídka pracovní pozice

22 březen

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici obchodního zástupce pro region Morava, východní Čechy – spotřební materiál pro laboratoře (klinické biochemie, mikrobiologie, patologie a potravinářství)

Náplň práce:
  • Kontaktování a udržování stávajících zákazníků, podpora prodeje, příprava nabídek a zpracování VZ
  • Nové akvizice v oblasti laboratoří se zaměřením na potravinářství
  • Mapování trendů na trhu
  • Účast na odborných seminářích

Požadujeme:
  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Znalosti z laboratorních oborů, provozů a trhu výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Ochota cestovat, časová flexibilita
  • Výborné komunikační vlastnosti, samostatnost
  • Alespoň částečná znalost AJ nebo FrJ výhodou

Nabízíme:
  • Práci v malé, prosperující firmě, která je součástí velkého evropského řetězce
  • Dobré platové podmínky, bonusy dle dosaženého obratu, 13. plat
  • Auto i k soukromému využití, PC, služební telefon
  • Diety/příspěvek na stravu, nápoje na pracovišti zdarma
  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění

V případě zájmu nás prosím kontaktujte se svým životopisem na e-mailu: mufpro@muf-pro.cz.

Těšíme se na vás.